Για το Κύπελλο Κορινθίας ο ΠΑΣ Κόρινθος αντιμετωπίζει την Τετάρτη 8 Φεβρουαρίου στις 14:45 τον ΑΟ Λουτράκι στο ΔΑΚ Κορίνθου για την πρόκριση στους 4 του θεσμού. Όπως πάντα η είσοδος είναι ΔΩΡΕΑΝ για τους μαθητές όλων των σχολικών βαθμίδων, όπως αναφέρει η ομάδα και προσθέτει: “Στόχος η δημιουργία ενός νεανικού φίλαθλου κοινού. Η παρουσία όλων θα εμψυχώσει την ομάδα μας!”
Kόρινθος-ΑΟΛ αύριο στο στάδιο για το κύπελλο Κορινθίας
![](https://corinthoscity.gr/wp-content/uploads/2023/02/pas-800x500.jpg)